KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15932017
nr 1593 2017
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, Kvinna vid fönster. Signerad, daterad -97, oramad. Olja på pannå, 34x27 cm
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
onsdag 31 januari 2024
kl 11:24:45
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz